Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

caption.jpg
Tuesday, 06 September 2016 12:36

У 2015 р. «МАМА-86-Нова Каховка» в рамках реалізації на регіональному рівні мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) знайшла на околиці с. Томарине Бериславського району місце скупчення блакитних бочок з невідомими речовинами без маркування, але, виходячи з зовнішнього вигляду тари, можна було припустити, що там знаходяться перезатарені непридатні пестициди (НП).

caption.jpg
Thursday, 04 August 2016 15:41

МЕГО «МАМА-86-Запоріжжя» у рамках реалізації пілотного проекту, який є частиною проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida), продовжує вивчати ситуацію щодо вирішення проблеми непридатних пестицидів на території Мелітопольського району.

caption.png
Tuesday, 02 August 2016 18:37

27–29 липня 2016 року в оздоровчому комплексі «Білий камінь» с. Гущинці Калинівського району Вінницької області ВЕГО «МАМА-86» спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Вінницької ОДА провела регіональний тренінг з інвентаризації, ідентифікації та управління запасами непридатних пестицидів за допомогою спеціальної системи Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) — програми PSMS для представників Вінницької та Полтавської областей.

images/stories/articles.jpg
Monday, 01 August 2016 13:34
caption.png
Wednesday, 20 July 2016 13:45

On July 7, 2016 as part of the national political dialogue (NPD) of stakeholders “Rethinking water safety for Ukraine" an expert discussion was held.


Google+