Announces


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

caption.png
Monday, 13 February 2017 18:22

10 лютого 2017 року на базі комплексу відпочинку «Казкова діброва», який розташовано у м. Нова Каховка на території парку імені С. М. Фалдзинського, НКМГЕО «МАМА-86-Нова Каховка» спільно із відділом освіти Новокаховської міської ради провела міжрайонний тренінг/семінар з хімічної безпеки для 28 методистів районних методичних кабінетів та працівників дошкільних навчальних закладів Херсона, Берислава, Скадовська, Каховки, Нової Каховки і Таврійська. Захід відбувся в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

caption.png
Monday, 13 February 2017 15:21

10 лютого 2017 р. у КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки у дитячих садках в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC). Організаторами заходу для майже 30 методистів і співробітників дитячих садків м. Вінниця та 8 районів області виступили Вінницький осередок ВЕГО «МАМА-86», Департамент освіти Вінницької міської ради та КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

caption.png
Wednesday, 08 February 2017 14:29

З червня до серпня 2016 р. ВЕГО «МАМА-86» у партнерстві з Міжнародною мережею неурядових організацій з хімічної безпеки (IPEN) реалізовувала практичну частину проекту з дослідження наявності свинцю в органорозчинних фарбах, які широко представлені у роздрібній торгівлі по всій території країни.

caption.jpg
Thursday, 02 February 2017 17:07

На це питання шукали відповідь учасники міжрегіонального тренінгу з хімічної безпеки у дитячих садках, що відбувся у Вінниці 26–27 січня в рамках проекту Всеукраїнської екологічної громадської організації (ВЕГО) «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) через Шведське товариство охорони природи (SSNC).

caption.jpg
Monday, 30 January 2017 17:48

18 січня в Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі Мінприроди пройшли громадські обговорення екологічної складової проекту Середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року (надалі — Проект Плану).

Google+