22 березня — Міжнародний день води! Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:31

captionЧлени Яремчанської міської екологічної громадської організації «МАМА-86-Яремче» спільно з відділом пропаганди екологічної освіти Карпатського національного природного парку організували заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Води, який запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році і кожного року відзначається 22 березня. Щороку цей день проходить під різними гаслами. День води – 2017 присвячений проблемі стічних вод.

Організатори акції розробили пакети просвітницьких матеріалів для різновікових груп дітей дошкільного та шкільного віку, розробили цікаві інтерактивні заняття. Заходи було проведено в Еко-туристичному візит-центрі КНПП для вихованців дошкільного навчально-виховного закладу «Гірський струмочок» (м. Яремче),  в навчально-виховному заході «Ягідка» (с.Микуличин). До відзначення Всесвітнього дня води активно долучилися вихователі дошкільного підрозділу Делятинського навчально-виховного комплексу, що також стали тренерами-волонтерами. Діти отримали знання про найдивовижнішу речовину на Землі, шляхи її збереження, економії та раціонального використання.

Про важливість цього дня дізналися вчителі та учні старших класів Делятинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів в рамках відзначення Дня Землі.

У нагоді стали інформаційні матеріали ВЕГО «МАМА-86», що були напрацьовані у результаті багаторічного впровадження водних проектів. Загалом учасниками екологічних занять стали понад 200 учнів.

Фотографії будь ласка дивіться тут.

 
Головна Питна вода та санітарія Новини 22 березня — Міжнародний день води!
Google+