Представники дошкільних навчальних закладів Херсонської області отримали нові знання для забезпечення хімічної безпеки в дитячих садках Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 13 лютого 2017, 18:22

caption10 лютого 2017 року на базі комплексу відпочинку «Казкова діброва», який розташовано у м. Нова Каховка на території парку імені С. М. Фалдзинського, НКМГЕО «МАМА-86-Нова Каховка» спільно із відділом освіти Новокаховської міської ради провела міжрайонний тренінг/семінар з хімічної безпеки для 28 методистів районних методичних кабінетів та працівників дошкільних навчальних закладів Херсона, Берислава, Скадовська, Каховки, Нової Каховки і Таврійська. Захід відбувся в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

 
На Вінниччині розширюється мережа агентів змін щодо забезпечення хімічної безпеки в дитячих садках Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 13 лютого 2017, 15:21

caption10 лютого 2017 р. у КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки у дитячих садках в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC). Організаторами заходу для майже 30 методистів і співробітників дитячих садків м. Вінниця та 8 районів області виступили Вінницький осередок ВЕГО «МАМА-86», Департамент освіти Вінницької міської ради та КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

 
Оприлюднено результати незалежного дослідження наявності свинцю в органорозчинних фарбах побутового призначення, придбаних на ринках України Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Середа, 08 лютого 2017, 14:29

captionЗ червня до серпня 2016 р. ВЕГО «МАМА-86» у партнерстві з Міжнародною мережею неурядових організацій з хімічної безпеки (IPEN) реалізовувала практичну частину проекту з дослідження наявності свинцю в органорозчинних фарбах, які широко представлені у роздрібній торгівлі по всій території країни.

 
Чи можемо ми створити у дитячих садках оточення, вільне від шкідливих речовин? Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 02 лютого 2017, 17:07

captionНа це питання шукали відповідь учасники міжрегіонального тренінгу з хімічної безпеки у дитячих садках, що відбувся у Вінниці 26–27 січня в рамках проекту Всеукраїнської екологічної громадської організації (ВЕГО) «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) через Шведське товариство охорони природи (SSNC).

 
Прес-конференція «Безпека косметичних товарів в Україні» та круглий стіл з презентації результатів кампанії «Shop inventory» з інвентаризації складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, включаючи товари для дітей Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
П'ятниця, 23 грудня 2016, 00:00

caption15 грудня 2016 року у м. Київ Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» провела прес-конференцію «Безпека косметичних товарів в Україні» та круглий стіл з презентації результатів кампанії «Shop inventory» з інвентаризації складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, включаючи товари для дітей.

 
Європейські інструменти співробітництва для чистого довкілля Кам’янського Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 22 грудня 2016, 14:55

captionЗі сподіванням на розв’язання проблем, породжених діяльністю колишнього Придніпровського хімічного заводу, 1 грудня 2016 року відбулися візит до м. Кам’янське та публічна зустріч представників Європейського Комісії, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, керівництва обласної ради Дніпровської області, міста, державного підприємства «Бар’єр», за участю представників громадськості та ЗМІ присвячена реалізації та плануванню на майбутнє проектів з рекультивації території колишнього підприємства, що впродовж кількох десятиліть здійснювало переробку уранових руд.

 
Регіональні осередки ВЕГО «МАМА-86» приєдналися до глобальної кампанії — Міжнародного тижня дій щодо запобігання отруєння свинцем Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 07 листопада 2016, 15:59

captionРегіональні осередки ВЕГО «МАМА-86» приєдналися до глобальної кампанії Міжнародного тижня дій щодо запобігання отруєння свинцем, яка проходила з 23 по 29 жовтня 2016 р. під егідою Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

 
Відбулась прес-конференція «Невидимий вбивця у нашій оселі: наслідки використання свинцевих фарб для здоров’я українців» Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 13:04

caption-84426 жовтня 2016 р. об 11:30 в інформаційному агентстві УНІАН у м. Києві відбулась прес-конференція на тему «Невидимий вбивця у нашій оселі: наслідки використання свинцевих фарб для здоров’я українців». Захід проходив у рамках глобальної кампанії Міжнародного тижня дій щодо запобігання отруєння свинцем (ILPPWA), яка проходить з 23 по 29 жовтня 2016 р. під егідою Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

 
Міжнародний тиждень дій щодо запобігання отруєнням свинцем Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 24 жовтня 2016, 17:06

captionЗ 23 по 29 жовтня 2016 року у світі проходить Міжнародний тиждень дій щодо запобігання отруєнням свинцем, основна тема якого — відмова від використання фарб, що містять свинець.

 
«МАМА-86-Нова Каховка» привертає увагу громадськості та влади до ефективного вирішення питання зі скупченням непридатних пестицидів у с. Томарине Херсонської області Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Вівторок, 06 вересня 2016, 12:36

captionУ 2015 р. «МАМА-86-Нова Каховка» в рамках реалізації на регіональному рівні мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) знайшла на околиці с. Томарине Бериславського району місце скупчення блакитних бочок з невідомими речовинами без маркування, але, виходячи з зовнішнього вигляду тари, можна було припустити, що там знаходяться перезатарені непридатні пестициди (НП).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 10
Головна Новини Хімічна безпека
Google+