22 березня — Міжнародний день води! Друк
Новини напрямку «Питна вода та санітарія»
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:31

captionЧлени Яремчанської міської екологічної громадської організації «МАМА-86-Яремче» спільно з відділом пропаганди екологічної освіти Карпатського національного природного парку організували заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Води, який запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році і кожного року відзначається 22 березня. Щороку цей день проходить під різними гаслами. День води – 2017 присвячений проблемі стічних вод.

 
22 березня — Всесвітній день води: підготовка у Новій Каховці Друк
Новини напрямку «Питна вода та санітарія»
Понеділок, 20 березня 2017, 19:09

wwd2017-ukr-865Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, відзначає вся планета. Головне завдання цього дня — нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Як ми знаємо, людина і всі живі істоти не можуть існувати без води. Без водних ресурсів на нашій планеті не зародилося би життя.

 
Представники дошкільних навчальних закладів Херсонської області отримали нові знання для забезпечення хімічної безпеки в дитячих садках Друк
Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 13 лютого 2017, 18:22

caption10 лютого 2017 року на базі комплексу відпочинку «Казкова діброва», який розташовано у м. Нова Каховка на території парку імені С. М. Фалдзинського, НКМГЕО «МАМА-86-Нова Каховка» спільно із відділом освіти Новокаховської міської ради провела міжрайонний тренінг/семінар з хімічної безпеки для 28 методистів районних методичних кабінетів та працівників дошкільних навчальних закладів Херсона, Берислава, Скадовська, Каховки, Нової Каховки і Таврійська. Захід відбувся в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

 
На Вінниччині розширюється мережа агентів змін щодо забезпечення хімічної безпеки в дитячих садках Друк
Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 13 лютого 2017, 15:21

caption10 лютого 2017 р. у КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки у дитячих садках в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC). Організаторами заходу для майже 30 методистів і співробітників дитячих садків м. Вінниця та 8 районів області виступили Вінницький осередок ВЕГО «МАМА-86», Департамент освіти Вінницької міської ради та КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

 
Оприлюднено результати незалежного дослідження наявності свинцю в органорозчинних фарбах побутового призначення, придбаних на ринках України Друк
Новини напрямку «Хімічна безпека»
Середа, 08 лютого 2017, 14:29

captionЗ червня до серпня 2016 р. ВЕГО «МАМА-86» у партнерстві з Міжнародною мережею неурядових організацій з хімічної безпеки (IPEN) реалізовувала практичну частину проекту з дослідження наявності свинцю в органорозчинних фарбах, які широко представлені у роздрібній торгівлі по всій території країни.

 
Чи можемо ми створити у дитячих садках оточення, вільне від шкідливих речовин? Друк
Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 02 лютого 2017, 17:07

captionНа це питання шукали відповідь учасники міжрегіонального тренінгу з хімічної безпеки у дитячих садках, що відбувся у Вінниці 26–27 січня в рамках проекту Всеукраїнської екологічної громадської організації (ВЕГО) «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) через Шведське товариство охорони природи (SSNC).

 
Громадські обговорення екологічної складової Середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року Друк
Новини напрямку «Екологізація»
Понеділок, 30 січня 2017, 17:48

caption18 січня в Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі Мінприроди пройшли громадські обговорення екологічної складової проекту Середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року (надалі — Проект Плану).

 
ГВП Україна опублікувало «Переосмислення водної безпеки для України» Друк
Новини напрямку «Питна вода та санітарія»
П'ятниця, 30 грудня 2016, 00:00

gwp-ukraine-240x160rethinkong-of-water-securityУ 2016 році ГВП Україна організувало чотири обговорення стратегічних питань водної політики у форматі національного політичного діалогу заінтересованих сторін. Діалог проходив під спільної темою «Переосмислення водної безпеки для України».

 
Прес-конференція «Безпека косметичних товарів в Україні» та круглий стіл з презентації результатів кампанії «Shop inventory» з інвентаризації складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, включаючи товари для дітей Друк
Новини напрямку «Хімічна безпека»
П'ятниця, 23 грудня 2016, 00:00

caption15 грудня 2016 року у м. Київ Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» провела прес-конференцію «Безпека косметичних товарів в Україні» та круглий стіл з презентації результатів кампанії «Shop inventory» з інвентаризації складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, включаючи товари для дітей.

 
Європейські інструменти співробітництва для чистого довкілля Кам’янського Друк
Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 22 грудня 2016, 14:55

captionЗі сподіванням на розв’язання проблем, породжених діяльністю колишнього Придніпровського хімічного заводу, 1 грудня 2016 року відбулися візит до м. Кам’янське та публічна зустріч представників Європейського Комісії, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, керівництва обласної ради Дніпровської області, міста, державного підприємства «Бар’єр», за участю представників громадськості та ЗМІ присвячена реалізації та плануванню на майбутнє проектів з рекультивації території колишнього підприємства, що впродовж кількох десятиліть здійснювало переробку уранових руд.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 50
Головна Новини
Google+